Pizzeria Stopiątka - Zamów pizzę online

20 pizzeria w portfolio sieci

19/07/2015

Nowy punkt został otwarty w Łodzi w Galerii Matejki tuż przy centrum biznesowym Infosys BPO Poland oraz słynnym łódzkim paragrafie – Wydziale prawa. Sieć Stopiątka świętowała okrągłe otwarcie i z tej okazji do lokalu zawitała zabytkowa Syrena 105. To już trzeci punkt Stopiątki w Łodzi.

Sieć pizzerii Stopiątka planuje również kolejne otwarcia.Do końca br. Powstaną jeszcze kilka nowych placówek w całej Polsce.
– W ubiegłym roku nasze portfolio powiększyło się o osiem lokali. W tym założyliśmy otwarcie 10 nowych placówek – tłumaczy w rozmowie z nami Marta Kołakowska, kierownik ds. rozwoju sieci.
Lokalizacji kolejnych pizzerii przedstawicielka sieci nie chce na razie zdradzać. – Prowadzone są intensywne rozmowy i negocjacje z partnerami. Już niebawem będziemy mogli poinformować o nowych miastach, w których pojawi się Stopiątka – dodaje Marta Kołakowska.
Koncept pizzerii o nazwie zaczerpniętej z kultowego samochodu z czasów PRLu – Syreny 105 powstał w 1998 roku, kiedy to Marcin Ciesielski wraz z żoną, właściciel sieci otworzył pierwszą pizzerię Stopiątka w centrum Buska-Zdroju.
W kolejnych latach Marcin Ciesielski prężnie rozwijał działalność na rynku HoReCa, zakładając firmę Mastergrupa, która dziś koordynuje pracę kilku firm z branży. Po latach doświadczeń zdecydował o stworzeniu konceptu franczyzowego opartego na sukcesie własnych Stopiątek. W 2008 roku powstała pierwsza placówka franczyzowa.