Pizzeria Stopiątka - Zamów pizzę online

Piszą o nas! – Sieć pizzerii Stopiątka na PizzaPortal.pl

29/09/2016

Przeczytajcie wywiad z Martą Kołakowską – Kierownikiem Sieci Pizzerii Stopiątka. Dowiedzcie się skąd pomysł na taką nazwę oraz jakie pizze najchętniej zamawiają klienci! Zachęcamy do lektury!

Sieć Pizzerii Stopiątka to kompilacja wyjątkowego smaku pizzy, doskonałej atmosfery zabawy kultowymi elementami PRL-u i zasad etycznego podejścia do klienta oraz partnera biznesowego.
Gdzie i kiedy została otwarta pierwsza restauracja?
Pierwsza pizzeria została otwarta w 1998 roku w Busku Zdroju. Otwierał ją Marcin Ciesielski, który do tej pory stoi na czele firmy. Dzięki pysznej pizzy i rodzinnej atmosferze miejsce szybko stało się ulubioną pizzerią mieszkańców.
Co było inspiracją do otwarcia pierwszego lokalu?
Doświadczenie i wiedza właściciela od lat zajmującego się rożnymi aspektami gastronomii oraz przede wszystkim miłość do kultowych polskich samochodów, no i oczywiście odziedziczona rodzinnie Syrena 105.
Stąd właśnie pomysł na taką oryginalną nazwę?
Dokładnie! To właśnie królowa szos PRL-u i kultowy samochód złotego okresu polskiej motoryzacji stał się motywem przewodnim konceptu.
Sieć Pizzerii Stopiątka prężnie się rozwija i w szybkim tempie otwierane są nowe lokale. Jakie są Państwa plany na najbliższą przyszłość?
Ciągle zwiększamy liczbę placówek, ale także umacniamy i udoskonalamy system franczyzowy tak, aby móc proponować partnerom biznesowym jak najlepsze warunki do rozwoju własnego lokalu.
Jakie potrawy najchętniej zamawiają klienci?
Króluje pizza, a wśród niej firmowa pozycja Stopiątka. Lubiane są także nowe pizze, dzięki którym można wygrać wycieczkę dla całej rodziny na Wyspy Kanaryjskie m.in: pizza z mascarpone, karczochami lub szynką parmeńską. Dużą popularnością cieszą się również dania lunchowe np. zestaw z chrupiącymi kawałkami kurczaka. W okresie niesprzyjającej pogody klienci kochają rozgrzewającą herbatę 105 z kawałkami pomarańczy, cytryny i goździkami.
Czy preferencje kulinarne różnią się w zależności od miasta? Są pizze, które stają się hitem w jednym mieście, a w innym nie cieszą się popularnością?
Każde miasto ma swoją lokalną specyfikę i klienci mają odmienne gusta, ale nasze menu jest na tyle szerokie, że każdy nasz gość: od małego do dużego, na pewno znajdzie coś dla siebie.
Jaki jest jeden składnik, bez którego nie obejdzie się kuchnia Pizzerii Stopiątka i dlaczego?
Nasze wyjątkowe ciasto do pizzy, którego receptura jest pilnie strzeżoną tajemnicą :>
Czy w historii Stopiątki zdarzyły się jakieś zaskakujące życzenia od Klientów lub zabawna sytuacja, która utkwiła w pamięci?
Myślę że nasi franczyzobiorcy takich anegdot mogliby opowiedzieć wiele, dlatego że w naszych lokalach panuje rodzinna niezobowiązująca atmosfera. Najmłodsi goście mogą w wielu lokalach korzystać z bawialni, a rodzice mają szansę w spokoju pobyć razem i często, pierwszy raz od dawna, skorzystać z chwili wytchnienia ;> Ciekawostką jest, że w wielu naszych pizzeriach, w systemie sprzedażowym, stali goście mają swoje kompozycje pizz podpisane nazwiskiem lub imieniem. Wystarczy że przyjdą lub zadzwonią, a obsługa już wie co będą zamawiać. To zawsze miła sytuacja dla obu stron.
Dlaczego warto zamawiać właśnie w Waszych lokalach?
Warto się przekonać samemu i stworzyć własną listę argumentów :> Moja rodzina i przyjaciele regularnie zamawiają w Stopiątkach właśnie ze względu na doskonały smak i świetną atmosferę. Nieustannie pracujemy także nad promocjami i atrakcjami dla naszych klientów. Warto u nas zamawiać, ponieważ obecnie każdy z klientów może wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą główną jest wycieczka all inclusive dla całej rodziny na Wysypy Kanaryjskie, dodatkowo 10 tabletów i 50 zestawów gadżetów 105. Konkurs trwa do połowy grudnia 2015, więc zachęcam do wzięcia udziału w zabawie. Do 15 października klienci PizzaPortal.pl, którzy zamówią w dowolnej Stopiątce mogą liczyć na rabat w wysokości 10zł. Warto więc bawić się i jeść z nami 🙂