Pizzeria Stopiątka - Zamów pizzę online

Piszą o nas! – Stopiątka przekracza dwudziestkę.

23/03/2015

Zdobyliśmy informację, że rozwijana w ramach systemu franczyzowego ogólnopolska sieć pizzerii Stopiątka planuje kolejne otwarcia. Do końca br. powstanie pięć nowych placówek w całej Polsce.
– W ubiegłym roku nasze portfolio powiększyło się o osiem lokali. W tym założyliśmy otwarcie 10 nowych placówek. Trzy z nich już ruszyły, natomiast jeszcze w okresie wakacyjnym zostaną uruchomione placówki w Szczecinie i Łodzi – tłumaczy w rozmowie z nami Marta Kołakowska, kierownik ds. rozwoju sieci.
Lokalizacji kolejnych pięciu pizzerii przedstawicielka sieci nie chce na razie zdradzać. – Prowadzone są intensywne rozmowy i negocjacje z partnerami. Już niebawem będziemy mogli poinformować o nowych miastach, w których pojawi się Stopiątka – dodaje Marta Kołakowska.
Koncept pizzerii o nazwie zaczerpniętej z kultowego samochodu z czasów PRLu – Syreny 105 powstał w 1998 roku, kiedy to Marcin Ciesielski wraz z żoną, właściciel sieci otworzył pierwszą pizzerię Stopiątka w centrum Buska-Zdroju.
W kolejnych latach Marcin Ciesielski prężnie rozwijał działalność na rynku HoReCa, zakładając firmę Mastergrupa, która dziś koordynuje pracę kilku firm z branży. Po latach doświadczeń zdecydował o stworzeniu konceptu franczyzowego opartego na sukcesie własnych Stopiątek. W 2008 roku powstała pierwsza placówka franczyzowa. Dziś sieć obejmuje 18 lokali w tym jeden własny. Zlokalizowane są m.in. Lublinie, Ełku, Radomiu i Wrocławiu.