Pizzeria Stopiątka - Zamów pizzę online

Pizzeria 105 Legnica - Remont Lokalu, serdecznie przepraszamy!!!

PIZZA NA DOWÓZ LEGNICA

Pizzeria 105 Legnica to restauracja uchodząca za niezwykle wyjątkowe miejsce na obszarze województwa dolnośląskiego. Smak i aromat serwowanych dań doceniane są nawet przez najbardziej wymagających smakoszy.

Bogata oferta gastronomiczna lokalu sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nasi kucharze wyselekcjonowali dla Państwa wiele wariantów pizzy, różniących się między sobą poszczególnymi składnikami, z których jednak każdy z osobna odznacza się rewelacyjną jakością i świeżością. Poza klasycznymi rozwiązaniami, przygotowaliśmy unikalne propozycje, które będą w stanie pobudzić zmysły każdego, kto ma ochotę na odrobinę kulinarnego szaleństwa. Z dbałością o podniebienia naszych Klientów staramy się nieustannie zaskakiwać Gości, wprowadzając do menu zakładkę ''nowości". Obok tradycyjnych, dobrze znanych i cenionych przez Nich połączeń smakowych tworzymy kompozycje unikatowe, aby trafić w gust każdego, kto zdecyduje się na wybór lokalu Pizzeria 105 Legnica. Wśród wszystkich wariantów odnaleźć można zestawienia odpowiednie zarówno dla miłośników włoskiego smaku, nuty ostrości, wegeterian czy zwolenników owoców morza i smaków śródziemnomorskich.

PIZZA NA TELEFON LEGNICA

Doświadczony personel kucharzy i kelnerów zapewnia całkowitą satysfakcję z poziomu obsługi, jak i standardu podawanych dań. Pizza na telefon, a także z możliwością zjedzenia posiłku w klimatycznym wnętrzu i miłej atmosferze to idealny sposób na celebrowanie momentu wyróżniającego się znakomitym smakiem posiłku. Tysiące zadowolonych osób odwiedzających nasze lokale to najlepsze potwierdzenie zadowolenia, z jakim wiąże się wybór Pizzerii 105.
Serdecznie zapraszamy.

Godziny Otwarcia
poniedziałek
12:00 - 22:00
wtorek
13:45 - 22:00
środa
13:45 - 22:00
czwartek
12:00 - 22:00
piątek
12:00 - 22:00
sobota
12:00 - 23:00
niedziela
12:00 - 21:00

Miejsca siedzące

Zamówienia na dostawę

Zamówienia na wynos

Bezpłatny internet

Formularz kontaktowy

Uprzejmie informujemy, iż formularz nie służy do realizacji zamówień. W celu złożenia zamówienia prosimy o skorzystanie z koszyka lub o kontakt telefoniczny bezpośrednio z lokalem.