Pizzeria Stopiątka - Zamów pizzę online

Pizzeria 105 Ruda Śląska - Obecnie lokal jest nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Ruda Śląska, ul. 1 Maja 310 (Plaza)

h2>NAJLEPSZA PIZZA RUDA ŚLĄSKA

Kto nie kocha pizzy. Choć miejsc, gdzie możemy ją zjeść są tysiące, to jednak Stopiątka serwuje najsmaczniejszą pizzę w Rudzie Śląskiej. Spróbuj pizzę z pieca Ruda Śląska.
Pizzeria 105 Ruda Śląska mieści się przy ulicy 1 Maja 310 w galerii Plaza. Ręcznie wyrobioną i przygotowaną pizzę wypiekamy w piecu i jak prawdziwa pizza włoska ma ona miękki środek oraz wyrośnięte brzegi. Pizzę podajemy prosto z pieca, w rozmiarze 32 – 60 cm. Do wyboru jest ponad 40 smaków, a ceny rozpoczynają się już od 19,90 zł. Tym, co nas wyróżnia to największa pizza na Śląsku - 60cm. Dla osób szukających innych smaków, serwujemy również najlepsze lekkiesałatki w stylu fit oraz bardziej pożywne sałatki z kurczakiem i boczkiem.. W ofercie jest ich ponad 5. A znakomitym uzupełnieniem zamówienia będą orzeźwiające napoje.

PIZZERIA 105 RUDA ŚLĄSKA - SZYBKA PIZZA Z DOSTAWĄ

W pizzerii Stopiątka Ruda Śląska Plaza serwowana jest przede wszystkim pizza klasyczna i wegetariańska. Do wyboru w rozmiarze 32 cm, 45 cm lub 60 cm, w cenach już od 19,90 zł. Nasza oferta jest wyjątkowo bogata w smaki i proponujemy ponad 40 różnych wariacji pizzy. W pizzerii 105 mieszczącej się w dzielnicy Wirek podajemy również sałaty oraz przekąski, choć nie zapominamy o orzeźwiających napojach. Na ciepło proponujemy również kawę oraz herbatę. Natomiast tylko u nas będziesz miał możliwość napić się oryginalnej oranżady Jedynka.
Serdecznie zapraszamy.

Godziny Otwarcia
poniedziałek
zamknięte
wtorek
zamknięte
środa
zamknięte
czwartek
zamknięte
piątek
zamknięte
sobota
zamknięte
niedziela
zamknięte

Miejsca siedzące

Zamówienia na dostawę

Zamówienia na wynos

Bezpłatny internet

Formularz kontaktowy

Uprzejmie informujemy, iż formularz nie służy do realizacji zamówień. W celu złożenia zamówienia prosimy o skorzystanie z koszyka lub o kontakt telefoniczny bezpośrednio z lokalem.