Pizzeria Stopiątka - Zamów pizzę online

Pizzeria 105 Białystok Jurowiecka - Pizza na dowóz, wynos, telefon

Białystok, ul. Jurowiecka 1

Minimalna kwota zamówienia: 40 zł,

Dostawa już od 0 zł

Płatności obsługuje: Pizza online

Duża pizza w cenie małej

Pizza dowóz Białystok?

Szukasz najlepszej pizzy w Białymstoku, która zaskoczy Cię wyjątkowym smakiem? Nasza Pizzeria Stopiątka Ci to zagwarantuje. Nasza pizza z pieca smakuje jeszcze lepiej, niż wygląda. Jest to efektem tego, że w naszej pizzerii zatrudniamy wyłącznie doświadczonych pracowników, którzy wszystkie dania przygotowują na bazie wyłącznie świeżych i sprawdzonych składników. Nasza pizza z dowozem w Białymstoku nie zawiera spulchniaczy czy sztucznych ulepszaczy. Zamawiając u nas najlepszą pizzę z dostawą możesz być zatem pewien, że otrzymasz pizzę na naturalnym i świeżo wyrobionym cieście. Podobnie jak z ciastem tak i ze składnikami znajdującymi się na pizzy, zawsze dbamy o to, aby były świeże i najwyższej jakości. Dowodem na to jest ponad 80 lokali Pizzeria 105 w całej Polsce. Zależy nam na tym, aby do naszego lokalu trafiali zwolennicy dobrego jedzenia, również innego, niż pizza, dlatego też naszym Klientom oferujemy również przekąski oraz najlepsze sałatki Białystok. Marka Pizzeria Stopiątka działa na rynku od ponad 20 lat i bardzo cenimy sobie kuchnię włoską, dlatego też nasi kucharze tworząc menu czerpią inspiracje ze słonecznej Italii.

Pizza na wynos Białystok?

W naszej restauracji nie tylko zamówisz pizzę z dostawą, ale też na wynos. Zapraszamy po odbiór osobisty w lokalu zlokalizowanym w Galerii Jurowiecka przy ulicy Jurowiecka 1. Na miejscu znajdziesz również stoliki, przy których wspólnie z rodziną czy znajomymi spróbujesz najlepsze włoskie danie z którego słyną Włochy. Nasz lokal oferuje doskonałe jedzenie z niesamowitym klimatem, z miłą obsługą, która dokłada wszelkich starań, aby czas spędzony w Restauracji 105 należał do tych najmilszych. Na naszych stołach goszczą oliwy, ale również jesteśmy przygotowani dla smakoszy łącznia sosów z pizzą. Umożliwiamy płatność kartą oraz gotówką za zamówioną pizzę oraz inne jedzenie na wynos.Natomiast zamawiając pizzę online zapłacisz szybkim przelewem internetowym lub poprzez Blik!

Godziny Otwarcia
poniedziałek
11:00 - 21:00
wtorek
11:00 - 21:00
środa
11:00 - 21:00
czwartek
11:00 - 21:00
piątek
11:00 - 21:00
sobota
11:00 - 21:00
niedziela
11:00 - 20:00
Sala dla klientów

Miejsca siedzące

Pizza z dostawą

Zamówienia na dostawę

Pizza na wynos

Zamówienia na wynos

Darmowy internet

Bezpłatny internet

Formularz kontaktowy

Uprzejmie informujemy, iż formularz nie służy do realizacji zamówień. W celu złożenia zamówienia prosimy o skorzystanie z koszyka lub o kontakt telefoniczny bezpośrednio z lokalem.

    Otwórz własną 105