Pizzeria Stopiątka - Zamów pizzę online

Pizzeria 105 Fabryka Gdańsk Morena - Pizza na dowóz, wynos, telefon

Gdańsk, ul. S. Lema 2/1
(wejście od ul. Piekarniczej, obok Punktu DPD)

Minimalna kwota zamówienia: 30 zł,

Dostawa już od 2 zł

Promocja 2x pizza składak
Promocja 3x pizza składak
Promocja 20% na odbiór osobisty
Promocja 25% druga pizza

PIZZA Z DOWOZEM GDAŃSK

Na rynku działamy od 1998 roku, nieustannie rozwijając się i dokładając starań, by do naszych klientów trafiała najlepsza pizza. Gdańsk urzeknie Cię smakiem włoskiej kuchni, a nasza pizzeria z pewnością przypadnie Ci do gustu. Jedząc u nas lub zamawiając pizzę z dostawą, masz pewność, że ciasto będzie cienkie i pyszne. Wszystkie dodatki będą świeże i skomponowane w taki sposób, by stworzyć jak najlepsze, wyjątkowe połączenie. Z Pizzą Fabryka wybierzesz się w fascynujący świat włoskiej kuchni.

Proponujemy szeroki wybór rodzajów pizzy, wśród nich każdy znajdzie taką, która wpasuje się w jego gust. Dokładamy starań, by nieustannie się rozwijać, dlatego w menu gdańskiej pizzerii bardzo często pojawiają się nowości. Dzięki nim idziemy z duchem czasu i dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Jeśli nie możesz zdecydować się, który rodzaj będzie dla Ciebie najlepszy, zawsze możesz skorzystać z rekomendacji „bestsellery”. Wybierając je masz pewność, że skosztujesz jedzenia, z którego nasza pizzeria jest szczególnie dumna. Jeśli masz problemy z wyborem jednego zestawu dodatków, zawsze możesz zdecydować się na opcję pizzy składak. Osoby szczególnie kreatywne, szukające oryginalnych kompozycji smakowych, mogą zdecydować się na opcję własnego skomponowania dodatków.

Doświadczony personel kucharzy i kelnerów zapewnia całkowite zadowolenie z poziomu obsługi, jak i standardu podawanych dań. Klienci mogą oczekiwać również na bardzo przystępne ceny i przyjazną atmosferę lokalu.
Serdecznie zapraszamy.

Kto nie kocha pizzy. Choć miejsc, gdzie możemy ją zjeść są tysiące, to jednak Stopiątka serwuje najsmaczniejszą pizzę w Gdańsku. Spróbuj pizzę z pieca Gdańsk.
Pizzeria 105 Fabryka Gdańsk Morena mieści się przy ulicy Stanisława Lema 2 obok galerii Morena. Ręcznie wyrobioną i przygotowaną pizzę wypiekamy w piecu i jak prawdziwa pizza włoska ma ona miękki środek oraz wyrośnięte brzegi. Pizzę podajemy prosto z pieca, w rozmiarze 32cm. Do wyboru jest ponad 20 smaków, a ceny rozpoczynają się już od 17.90 zł. Tym, co nas wyróżnia to najlepszy smak pizzy w Gdańsku. Dla ochrony naszych klientów wprowadziliśmy obsługę bezkontaktową na kiosku sprzedażowym.

PIZZERIA 105 FABRYKA GDAŃSK - PIZZA Z SZYBKA DOSTAWĄ

Pizzeria Stopiątka Gdańsk Piecki-Migowo zlokalizowana jest przy ulicy Stanisława Lema 2 i serwowana jest w niej przede wszystkim pizza klasyczna jak i wegetariańska. W restauracji Fabryka 105 mieszczącej się w dzielnicy Piecki - Migowo można zamówić pizzę z dostawą do domu lub na wynos. Lokal wyposażony jest również w stoliki. Tylko u nas będziesz miał możliwość napić się oryginalnej oranżady Jedynka.
Serdecznie zapraszamy.

  • Gdańsk, ul. S. Lema 2/1
    (wejście od ul. Piekarniczej, obok Punktu DPD)
  • 513 413 105
Godziny Otwarcia
poniedziałek
11:00 - 22:00
wtorek
11:00 - 22:00
środa
11:00 - 22:00
czwartek
11:00 - 22:00
piątek
11:00 - 23:00
sobota
11:00 - 23:00
niedziela
12:00 - 22:00
Pizza z dostawą

Zamówienia na dostawę

Pizza na wynos

Zamówienia na wynos

Darmowy internet

Bezpłatny internet

Formularz kontaktowy

Uprzejmie informujemy, iż formularz nie służy do realizacji zamówień. W celu złożenia zamówienia prosimy o skorzystanie z koszyka lub o kontakt telefoniczny bezpośrednio z lokalem.

    Otwórz własną 105