Pizzeria Stopiątka - Zamów pizzę online

Pizzeria 105 Gdynia Redłowo - Pizza na dowóz, wynos, telefon

Gdynia, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej 17/1

Minimalna kwota zamówienia: 30 zł,

Dostawa już od 4 zł

Płatności obsługuje: Pizza online

Promocja 10% na zamówienia online
Promocja 15% odbiór

Pyszna pizza Gdynia...zaczyna się od najlepszych składników

p>Pizza Margeritta, Capriciosa, Hawajska, a może Pepperoni? Jedno jest pewne, u nas znajdziesz je wszystkie, codziennie przyrządzane ze sprawdzonych, świeżych i aromatycznych składników. Odmian i gatunków pizzy jest wiele, dlatego Pizzeria Stopiątka Gdynia znajdująca się w dzielnicy Redłowo przy ulicy Bohaterów Starówki Warszawskiej 17/1 posiadając ponad 40 smaków stworzyła ofertę dzięki której każdy wybierze coś dla siebie. Wśród amatorów pizzy są tacy, którzy wolą pizzę przygotowaną na grubym cieście, są też tacy co preferują pizzę na cienkim cieście jak w przypadku tradycyjnej włoskiej pizzy, dlatego też w naszej restauracji możesz zamówić pizzę na cieście cienkim, tradycyjnym czy grubym - puszystym. To wszystko sprawia, że nasza Pizzeria wyróżniają się jakością i bogatym menu na tle lokalnej konkurencji.

Pizza na dowóz w Redłowie – włoska, a może amerykańska?

Pyszna włoska pizza, odważne amerykańskie kompozycje, nasza pizza to coś więcej niż fastfood. To ponadczasowa klasyka włoskiej kuchni, której należy się odpowiednia uczciwość w podejściu do przepisu i produktów. Powracający i zadowoleni klienci są dla nas największa nagrodą. I to właśnie wasze opinie są prawdziwą motywacją i kołem napędowym całej sieci Pizzeria 105 Stopiątka. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień przez Internet, bądź telefonicznie oraz do korzystania ze specjalnie przygotowanych dla Państwa promocji i rabatów dostępnych w naszych pizzeriach w Gdyni.

Jeśli chcesz zamówić pizzę z dostawą w Gdyni, to świetnie trafiłeś. Każdy z naszych lokali w Gdyni jest przygotowany do szybkiego i sprawnego dowozu, tak by do Klienta trafiła zawsze gorąca pizza. Dzięki temu naszym jedzeniem na dostawę możesz się cieszyć zarówno w swoim domu, w biurze jak i u znajomych na imprezie. Jeśli więc chcesz zamówić obiad dla siebie, swojej rodziny czy też lunch dla pracowników czy partnerów biznesowych, to śmiało sprawdź nasze menu i zamów to na co masz dziś ochotę!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród naszych Klientów znajdują się zarówno takie osoby, które chcą zamówić jedzenie z dostawą, jak i tacy, którzy zainteresowani są zamówieniem pizzy na wynos w Gdynii Redłowo. Z tego typu zamówieniami również nie mamy żadnego problemu, dlatego zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym menu. Zamówienie z odbiorem osobistym możesz złożyć online, telefonicznie jak również w naszym lokalu.

  • Gdynia, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej 17/1
  • 797105016
Godziny Otwarcia
poniedziałek
12:00 - 22:30
wtorek
12:00 - 22:30
środa
12:00 - 22:30
czwartek
12:00 - 22:30
piątek
11:30 - 23:30
sobota
11:30 - 23:30
niedziela
11:00 - 22:00
Pizza z dostawą

Zamówienia na dostawę

Pizza na wynos

Zamówienia na wynos

Darmowy internet

Bezpłatny internet

Formularz kontaktowy

Uprzejmie informujemy, iż formularz nie służy do realizacji zamówień. W celu złożenia zamówienia prosimy o skorzystanie z koszyka lub o kontakt telefoniczny bezpośrednio z lokalem.

    Otwórz własną 105