Pizzeria Stopiątka - Zamów pizzę online

Pizzeria 105 in Italia Warszawa Natolin – Stryjeńskich - Pizza na dowóz, wynos, telefon

Warszawa, ul. Stryjeńskich 15 A

Minimalna kwota zamówienia: 39.99 zł,

Dostawa już od 0 zł

Płatności obsługuje: Pizza online

Promocja 20% na odbiór
Promocja darmowa dostawa
Promocja cola do 45 i 60 cm
Promocja 20% lunch time

NAJLEPSZA PIZZA WARSZAWA NATOLIN

Pizzeria 105 Warszawa Natolin - to restauracja na Warszawskich Kabatach serwująca dania w stylu włoskim. To miejsce stworzone z pasji do gotowania i przyjmowania Gości. Miejsce, gdzie zapach bazylii, oregano oraz dojrzewających na słońcu pomidorów łączy się z aromatem świeżo wypieczonego ciasta i mozzarelli tworząc niepowtarzalną magię.

Tradycyjna kuchnia, oryginalne włoskie składniki i przyprawy oraz kawałek miłości każdego członka ekipy tworzą niepowtarzalne smaki Pizzerii 105 Warszawa Natolin:

  • pizze (włoskie) – serwowane z różnymi składnikami, w trzech rozmiarach (32 cm., 45 cm., 60 cm.), w trzech opcjach wyboru ciasta (cienkie, tradycyjne, puszyste). Pizze idealnie wypieczone, z wyrośniętymi i chrupiącymi brzegami, dostosowane są do preferencji Gości o różnych gustach. A na Twoje specjalne zamówienie będzie przygotowana pizza z indywidualnie wybranymi składnikami.
  • makarony – świeżo podawane, typowo po włosku: spaghetti, penne, tagliatelle – do wyboru, do koloru;
  • włoskie gnocchi – miłe dla oka poduszeczki czy przepiękne kuleczki w różnych wersjach smakowych;
  • włoskie ravioli - nadziewane o różnych formach i smakach, to klasyka włoskiego smaku;
  • przystawki, sałatki, zupy-krem;

Opcja na wynos

Nie masz czasu na wizytę w pizzerii, a także nie chcesz zamawiać z dowozem? Idealnym rozwiązaniem może być dla Ciebie skorzystanie z opcji zamówienia posiłku „na wynos” . W Pizzerii 105 Warszawa Natolin nie będzie z tym żadnego problemu i zadbamy, aby Twoje dania czekały na Ciebie o umówionej wcześniej godzinie.

Opcja z dowozem

Zgłodniałeś i masz ochotę zjeść coś dobrego? Spodziewasz się Gości i chcesz zadbać o to, aby nie byli u Ciebie głodni? A może chcesz zamówić coś do swojego biura? To nie pozostaje Ci nic innego, niż złożenie zamówienia online na stronie internetowej Pizzerii 105 Warszawa Natolin: 105.pl/pizzeria-warszawa-natolin/ lub telefonicznie 570 105 106. Zapewnimy szybką, bezkontaktową dostawę, z możliwością opłacenia zamówienia gotówką lub kartą. Natomiast zamawiając na stronie internetowej 105.pl/pizzeria-warszawa-natolin/ możesz swoje zamówienie opłacić online.

Godziny Otwarcia
poniedziałek
12:00 - 22:00
wtorek
12:00 - 22:00
środa
12:00 - 22:00
czwartek
12:00 - 22:00
piątek
12:00 - 22:00
sobota
12:00 - 22:00
niedziela
12:00 - 22:00
Sala dla klientów

Miejsca siedzące

Obsługa kelnerska w pizzerii

Obsługa kelnerska

Pizza z dostawą

Zamówienia na dostawę

Pizza na wynos

Zamówienia na wynos

Darmowy internet

Bezpłatny internet

Formularz kontaktowy

Uprzejmie informujemy, iż formularz nie służy do realizacji zamówień. W celu złożenia zamówienia prosimy o skorzystanie z koszyka lub o kontakt telefoniczny bezpośrednio z lokalem.

    Otwórz własną 105