Pizzeria Stopiątka - Zamów pizzę online

Pizzeria 105 in Italia Warszawa Wola - Pizza na dowóz, wynos, telefon

Warszawa, ul. Jana Kazimierza 12/303

Minimalna kwota zamówienia: 32.9 zł,

Dostawa już od 6 zł

Płatności obsługuje: Pizza online

Duża pizza w cenie małej
Promocja Lunch time

NAJLEPSZA PIZZA WARSZAWA WOLA

Pizzeria Stopiątka in Italia należy do ogólnopolskiej sieci pizzerii. Stopiątka od 20 lat tworzymy pizzę, którą pokochali goście w całej Polsce. Jesteśmy rodzinną firmą kierującą się zasadą transparentności biznesowej i elastycznego podejścia do naszego klienta

PIZZERIA 105 IN ITALIA WOLA - PIZZA Z SZYBKĄ DOSTAWĄ

Pizzeria Stopiątka in Italia to włoska pizza w najlepszym polskim wydaniu. Każda pizza robiona jest ręcznie z najwyższej jakości świeżych składników. Stosujemy 100% ser mozzarella Maestrella, delikatny, ciągnący się ser najwyższej jakości. Wyjątkowe ciasto, którego pilnie strzeżona receptura ma ponad 20 lat jest chrupkie i doskonale smakuje zarówno na miejscu, wynos jak i na dowóz. Wysoka temperatura pieczenie i rygorystyczne zasady bezpieczeństwa powodują, że pizza że 105 Warszawa Wola jest bezpieczna i od momentu wyjęcia z pieca nie dotykana przez ludzkie dłonie. Stopiątka to najlepsza pizza w warszawskiej Woli.

PIZZERIA 105 WOLA - RESTAURACJA PRZYJAZNA DLA RODZIN Z DZIEĆMI

Dla dzieci przygotowaliśmy duży, bezpieczny, interaktywny, kącik zabaw. Pizzeria 105 przystosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nasza profesjonalna i miła obsługa kelnerska pozwoli Ci poczuć się jak podczas włoskiej biesiady. Wysublimowane smaki naszych wymagających gości zaspokoją najlepszej jakości włoskie pasty, klasyczne makarony, świeże sałaty, włoskie desery i wyjątkowe przystawki. W sezonie letnim z myślą o klientach pizzerii w Woli otwieramy także ogródek na zewnątrz – by w jeszcze przyjemniejszej atmosferze celebrować włoskie dolce vita z pyszną, prawdziwą pizzą w ręce.

h2>PIZZERIA STOPIĄTKA WARSZAWA - PIZZA NA DOSTAWĘ, WYNOS ORAZ ODBIÓR OSOBISTY

W piątki i soboty pizza 105 czeka na imprezowiczów, jesteśmy dla Ciebie otwarci do 23. Zapraszamy też na wieczory sportowe z pizzą i piwem, w pizzerii 105 Warszawa Wola, wyświetlamy najważniejsze imprezy sportowe.

PIZZERIA 105 WARSZAWA - ZAMÓW PIZZĘ ONLINE

Codziennie zamawiaj pizzę online, płać online, w opcji bezkontaktowa dostawa, bezpiecznie i szybko. Nasi kierowcy przyspieszyli, a czas dostawy skrócił się!

Świętuj codzienność! Ze Stopiątką Warszawa Wola twoja codzienność będzie pyszna.

Godziny Otwarcia
poniedziałek
13:00 - 21:00
wtorek
12:00 - 22:00
środa
12:00 - 22:00
czwartek
12:00 - 22:00
piątek
12:00 - 23:00
sobota
12:00 - 23:00
niedziela
12:00 - 22:00
Sala dla klientów

Miejsca siedzące

Obsługa kelnerska w pizzerii

Obsługa kelnerska

Pizza z dostawą

Zamówienia na dostawę

Pizza na wynos

Zamówienia na wynos

Darmowy internet

Bezpłatny internet

Formularz kontaktowy

Uprzejmie informujemy, iż formularz nie służy do realizacji zamówień. W celu złożenia zamówienia prosimy o skorzystanie z koszyka lub o kontakt telefoniczny bezpośrednio z lokalem.

    Otwórz własną 105