Pizzeria Stopiątka - Zamów pizzę online

Pizzeria 105 Zgierz - Pizza na dowóz, wynos, telefon

ul. Aleksandrowska 8, Zgierz

Minimalna kwota zamówienia: 28.9 zł,

Dostawa już od 6 zł

Płatności obsługuje: Pizza online

Duża pizza w cenie małej
Promocja W poniedziałki druga tańsza pizza za 50%
Promocja wtorki 15% rabatu na pizze ludowe
Promocja środa 15% rabatu na pizze robotnicze

Pizza na dowóz Zgierz

Czy może być coś lepszego na okrągłym talerzu od okrągłej pizzy? Owszem, ale nie, gdy jest przygotowana przez naszych pizzermanów! Przyszykują dla Was tak pyszną pizzę, że nim się obejrzycie, zostanie tylko talerz. Nie wierzycie? Koniecznie musicie się przekonać.

=

Pizzeria z dowozem Zgierz

Wybierając jedną z pozycji dostępnych w menu, nie zastanawiajcie się nad tym, czy aby na pewno będzie smacznie. To możemy zagwarantować Wam z góry. Kierujcie się swoim gustem, a o Wasze kubki smakowe zadbają profesjonaliści. Wybierać jest naprawdę z czego. W menu znajdziecie pizze tradycyjne, wegetariańskie czy wegańskie. Jeśli jesteście niekonwencjonalni, a stereotypy Was nudzą, możecie zamówić pizzę Składak z 5 dowolnych składników.

Pizza na telefon Zgierz

]

Gwarantujemy Wam doznania smakowe, jakich nigdzie indziej w Zgierzu nie znajdziecie. Kucharze robią wszystko, by klienci naszej restauracji jedli smacznie, jak u mamy. Pyszne ciasto oraz świeże składniki, które trafiają na placek zapewniają, że nasze pizze są najlepsze w mieście. Staramy się również o to, aby wszystko nie tylko było pyszne, ale również, by było tego dużo. Nie chcemy, by klienci po zjedzeniu naszej pizzy nadal czuli głód. W końcu to Wy jesteście sercem naszej pizzerii.

]

Najlepsza pizza Zgierz

Wszystkie nasze pizze, z wyjątkiem sezonowych oraz luksusowych, można zamówić w trzech wielkościach- 32, 45 i 60cm. Dowozimy wszędzie na terenie Zgierza, więc możecie zjeść, gdzie tylko chcecie. Życzymy smacznego!
Serdecznie zapraszamy.

Godziny Otwarcia
poniedziałek
11:00 - 22:00
wtorek
11:00 - 22:00
środa
11:00 - 22:00
czwartek
11:00 - 22:00
piątek
11:00 - 23:00
sobota
11:00 - 23:00
niedziela
11:00 - 22:00
Sala dla klientów

Miejsca siedzące

Pizza z dostawą

Zamówienia na dostawę

Pizza na wynos

Zamówienia na wynos

Darmowy internet

Bezpłatny internet

Formularz kontaktowy

Uprzejmie informujemy, iż formularz nie służy do realizacji zamówień. W celu złożenia zamówienia prosimy o skorzystanie z koszyka lub o kontakt telefoniczny bezpośrednio z lokalem.

    Otwórz własną 105