Pizzeria Stopiątka - Zamów pizzę online

Pizzeria 105 in Italia Warszawa Gocław – Rechniewskiego - Pizza na dowóz, wynos, telefon

Warszawa, ul. Rechniewskiego 13

Minimalna kwota zamówienia: 32.9 zł,

Dostawa już od 3 zł

Płatności obsługuje: Pizza online

Promocja 10% na zamówienia online
Promocja 20% na odbiór osobisty

Pizza na telefon z dowozem Praga Południe

Masz ochotę na dobrą pizzę? Ten posiłek stał się tak popularny, że wykroczył poza restauracje i pizzerie. Zamów tę najlepszą w pizzerii Stopiątka zlokalizowanej w Warszawie przy ul. Rechniewskiego 13. W 105 Gocław zamówisz na telefon, pizza na telefon, pizza na dowóz, pizza online, pizzeria online jest tutaj. Zamów online z szybką, bezkontaktową dostawą i opłać zamówienie gotówką, kartą lub szybkim przelewem online. U nas każdy kierowca ma terminal płatniczy.

Pizza na wynos Warszawa Praga

Zamawiając pizzę, makaron czy sałatkę, swoje zamówienie możesz również odebrać na wynos czyli odbiór osobisty w naszym lokalu na Gocławiu. Więc masz ochotę na dobrą pizzę? Zamów więc najlepszą w pizzerii 105 Gocław. Naszą pizzę możesz również zjeść zarówno w naszym lokalu, jak i w swoim domu czy biurze. Naszą pizzę możesz zamówić jako danie na obiad, kolacje czy jako przekąskę na noc. Niekwestionowalne jest to, że jest to jeden z najbardziej popularnych dań typu fast food. Wiecie dlaczego nasza pizza z dowozem w Warszawie jest taka dobra? Przygotowujemy ją według sprawdzonej, tradycyjnej receptury na bazie świeżych i dokładnie wybranych składników. Nie zwlekaj, daj sobie szansę na spróbowanie jej niesamowitego smaku potwierdzanego przez naszych Klientów. Setki pozytywnych opinii o naszej pizzerii mówią same za siebie. U nas warto jeść pizzę, makarony, sałatki i pozostałe jedzenie z dowozem!

Pizzeria Stopiatka Warszawa to nie tylko pizza

105 Praga Południe gwarantuje zróżnicowane menu, od pizzy, makaronów czy sałatek przez przekąski - wszystko po to, aby każdy mógł wybrać danie odpowiednie dla siebie. W menu nie brakuje potraw, które przypadną do gustu również najmłodszym. Specjalnie dla nich posiadamy specjalne menu dla dzieci. Pizzeria na Rechniewskiego to miejsce chętnie odwiedzane przez rodziny z dziećmi, grupy znajomych czy też pary. Warto wspomnieć o możliwości stworzenia własnej pizzy, gdzie wybierzesz 5 ulubionych składników. Zachęcamy również do składania zamówień na pizzę pół na pół. U nas oczywiście nie brakuje również kategorii dodatki i napoje.
zachęcamy do korzystania z naszej oferty!

  • Warszawa, ul. Rechniewskiego 13
  • OCEAN 21 sp z o.o, NIP 1133116191
  • 728 105 728
Godziny Otwarcia
poniedziałek
12:00 - 22:00
wtorek
12:00 - 22:00
środa
12:00 - 22:00
czwartek
12:00 - 22:00
piątek
12:00 - 23:00
sobota
12:00 - 23:00
niedziela
12:00 - 22:00
Sala dla klientów

Miejsca siedzące

Obsługa kelnerska w pizzerii

Obsługa kelnerska

Pizza z dostawą

Zamówienia na dostawę

Pizza na wynos

Zamówienia na wynos

Darmowy internet

Bezpłatny internet

Formularz kontaktowy

Uprzejmie informujemy, iż formularz nie służy do realizacji zamówień. W celu złożenia zamówienia prosimy o skorzystanie z koszyka lub o kontakt telefoniczny bezpośrednio z lokalem.

    Otwórz własną 105