Pizzeria Stopiątka - Zamów pizzę online

Pizzeria 105 Gdańsk Zaspa - Pizza na dowóz, wynos, telefon

Gdańsk, ul. Hynka 8/3

Minimalna kwota zamówienia: 34 zł,

Dostawa już od 6 zł

Płatności obsługuje: Pizza online

Promocja Poniedziałek - 10% rabatu na pizze ludowe

NAJLEPSZA PIZZA GDAŃSK ZASPA

Pizzeria 105 Gdańsk Zaspa to unikatowe miejsce wyróżniające się ofertą gastronomiczną obfitującą w różnorodne smaki, które są w stanie pobudzić zmysły każdego admiratora smacznej pizzy. Nasi kucharze przygotowali dla Państwa wyjątkowe kompozycje, wśród których każdy odnajdzie coś, co zaspokoi jego kulinarne wymagania. Wyjątkowe propozycje charakteryzujące się różnorodnością i wysokiej klasy jakością idealnie wpisują się w filozofię firmy. Ręcznie wyrobioną pizzę przygotowujemy z dbałością o najwyższy standard, tak, aby przypominała włoską wersję tej potrawy z miękkim środkiem i wyrośniętymi brzegami. Taka propozycja idealnie sprawdzi się w przypadku chęci wyboru szybkiego, jednak rewelacyjnego w smaku posiłku. Przygotowaną przez nas finezją smaku nasi Klienci mogą delektować się w domowym zaciszu, zamawiając pizzę z dowozem lub w przytulnym wnętrzu i miłej atmosferze lokalu Pizzeria 105 Zaspa.

PIZZERIA Z DOSTAWĄ W GDAŃSKU

Oferujemy szeroki wybór rozwiązań, zarówno skupiających się na klasycznych zestawieniach, jak i ciekawych, unikalnych rozwiązaniach. Dokładamy starań, by nieustannie się rozwijać, dlatego w menu gdańskiego lokalu bardzo często pojawiają się nowości, jakie pozwolą zaskoczyć Państwa wyjątkowymi połączeniami smakowymi.
Serdecznie zapraszamy.

Godziny Otwarcia
poniedziałek
12:00 - 22:00
wtorek
12:00 - 22:00
środa
12:00 - 22:00
czwartek
12:00 - 22:00
piątek
12:00 - 23:00
sobota
12:00 - 23:00
niedziela
12:00 - 22:00
Sala dla klientów

Miejsca siedzące

Pizza z dostawą

Zamówienia na dostawę

Pizza na wynos

Zamówienia na wynos

Darmowy internet

Bezpłatny internet

Formularz kontaktowy

Uprzejmie informujemy, iż formularz nie służy do realizacji zamówień. W celu złożenia zamówienia prosimy o skorzystanie z koszyka lub o kontakt telefoniczny bezpośrednio z lokalem.

    Otwórz własną 105