Pizzeria Stopiątka - Zamów pizzę online

Pizzeria 105 Gdynia Cisowa - Pizza na dowóz, wynos, telefon

Gdynia, ul. Morska 230/H

Minimalna kwota zamówienia: 30 zł,

Dostawa już od 5 zł

Płatności obsługuje: Pizza online

Promocja 15% odbiór

Pizza dowóz? Pizzeria 105 Gdynia!

Pizzeria Stopiątka Gdynia to najlepsza pizzeria oferująca pizzę z dowozem do domu i biura.

Mieścimy się w Gdyni przy ulicy Morska 230/H. Nasza pizzeria oferuje najlepszej jakości pizzę oraz inne włoskie przekąski z dostawą na miejsce w następujących dzielnicach Gdyni: Chylonia, Meksyk, Pustki Cisowskie i inne.

Bezustannie rozwijamy naszą sieć lokali na Pomorzu i całej Polsce. Robimy to po to, abyście mogli cieszyć się w pizzą wyśmienitej jakości w coraz większej ilości miast – wszędzie tam, gdzie jesteście. Jesteśmy czynni codziennie od godzin przedpołudniowych do późnych godzin wieczornych, żebyś nigdy nie musiał zastanawiać się gdzie zamówić jedzenie z dostawą do domu będąc w Gdyni!

Jeśli wieczorem dopadł Cię głód, organizujesz imprezę lub po prostu masz ochotę na pizzę lub wyśmienitą sałatkę czy makaron to zapraszamy! Wystarczy zadzwonić lub złożyć zamówienie na pizzę online, a ciepłe i pachnące włoskie danie dostarczymy do Twoich drzwi.

Pizza to nie jakiś tam towar, to nie jest zwykłe jedzenie, to nasza pasja, którą dzielimy się z Wami od ponad 20 lat. Nasza pizza to kwintesencja smaku. To rozkosz podniebienia. Wytwarzana jest ze świeżych produktów i składników. Ciasto przygotowujemy codziennie na miejscu, według specjalnie opracowanej receptury. U nas nie znajdziesz żadnych mrożonek! Cały czas dbamy o jak najwyższą jakość i Twoje zadowolenie. Nie możemy pozwolić na to, żebyś był głodny.

Pizza Gdynia? Wybór może być tylko jeden - Pizzeria 105 Stopiątka

Chcesz zamówić pyszną, a zarazem tanią pizzę w Gdynii? Dobrze trafiłeś, bo u nas dokładnie taką znajdziesz. Stosujemy autorski przepis na pizzę, dzięki któremu, każdy nasz wypiek jest idealny. Sam się przekonaj i złóż zamówienie online przechodząc do naszego menu. Zapraszamy.

Godziny Otwarcia
poniedziałek
12:00 - 22:30
wtorek
12:00 - 22:30
środa
12:00 - 22:30
czwartek
12:00 - 22:30
piątek
11:30 - 23:30
sobota
11:30 - 23:30
niedziela
11:00 - 22:00
Pizza z dostawą

Zamówienia na dostawę

Pizza na wynos

Zamówienia na wynos

Darmowy internet

Bezpłatny internet

Formularz kontaktowy

Uprzejmie informujemy, iż formularz nie służy do realizacji zamówień. W celu złożenia zamówienia prosimy o skorzystanie z koszyka lub o kontakt telefoniczny bezpośrednio z lokalem.

    Otwórz własną 105