Pizzeria Stopiątka - Zamów pizzę online

Pizzeria 105 Fabryka Warszawa Targówek - Pizza na dowóz, wynos, telefon

Warszawa, ul. Rembrandta 4 / U4

Minimalna kwota zamówienia: 35 zł,

Dostawa już od 2 zł

Płatności obsługuje: Pizza online

Duża pizza w cenie małej
Promocja 2x składak 32cm
Promocja 3x składak 32cm
Promocja 10%

PIZZA Z DOWOZEM WARSZAWA

Na rynku działamy od 1998 roku, nieustannie rozwijając się i dokładając starań, by do naszych klientów trafiała najlepsza pizza. Pizza urzeknie Cię smakiem włoskiej kuchni, a nasza pizzeria z pewnością przypadnie Ci do gustu. Jedząc u nas lub zamawiając pizzę z dostawą, masz pewność, że ciasto będzie cienkie i pyszne. Wszystkie dodatki będą świeże i skomponowane w taki sposób, by stworzyć jak najlepsze, wyjątkowe połączenie. Z pizzą z pizzerii 105 Fabryka wybierzesz się w fascynujący świat włoskiej kuchni.

Proponujemy szeroki wybór rodzajów pizzy, wśród nich każdy znajdzie taką, która wpasuje się w jego gust. Dokładamy starań, by nieustannie się rozwijać, dlatego w menu warszawskiej pizzerii bardzo często pojawiają się nowości. Dzięki nim idziemy z duchem czasu i dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Jeśli nie możesz zdecydować się, który rodzaj będzie dla Ciebie najlepszy, zawsze możesz skorzystać z rekomendacji „bestsellery”. Wybierając je masz pewność, że skosztujesz jedzenia, z którego nasza pizzeria jest szczególnie dumna.

Doświadczony personel kucharzy i kelnerów zapewnia całkowite zadowolenie z poziomu obsługi, jak i standardu podawanych dań. Klienci mogą oczekiwać również na bardzo przystępne ceny i przyjazną atmosferę lokalu.
Serdecznie zapraszamy.

Kto nie kocha pizzy. Choć miejsc, gdzie możemy ją zjeść są tysiące, to jednak Stopiątka serwuje najsmaczniejszą pizzę w Warszawie. Spróbuj pizzę z pieca Warszawa.
Pizzeria 105 Fabryka Warszawa Targówek mieści się przy ulicy Rembrandta 4 / U4. Ręcznie wyrobioną i przygotowaną pizzę wypiekamy w piecu i jak prawdziwa pizza włoska ma ona miękki środek oraz wyrośnięte brzegi. Pizzę podajemy prosto z pieca, w rozmiarze 32cm oraz 45cm. Do wyboru jest ponad 20 smaków, a ceny rozpoczynają się już od 28.90 zł. Tym, co nas wyróżnia to najlepszy smak pizzy w Warszawie. Dla ochrony naszych klientów wprowadziliśmy obsługę bezkontaktową na kiosku sprzedażowym.

h2>PIZZERIA 105 FABRYKA WARSZAWA - PIZZA Z SZYBKA DOSTAWĄ=

Pizzeria Stopiątka Warszawa Targówek zlokalizowana jest przy ulicy Rembrandta 4 / U4 i serwowana jest w niej przede wszystkim pizza klasyczna jak i wegetariańska. W restauracji Fabryka 105 mieszczącej się w dzielnicy Targówek można zamówić pizzę z dostawą do domu lub na wynos. Tylko u nas będziesz miał możliwość napić się oryginalnej oranżady Jedynka.
Serdecznie zapraszamy.

Godziny Otwarcia
poniedziałek
12:00 - 22:00
wtorek
12:00 - 22:00
środa
12:00 - 22:00
czwartek
12:00 - 22:00
piątek
12:00 - 23:00
sobota
12:00 - 23:00
niedziela
12:00 - 22:00
Pizza z dostawą

Zamówienia na dostawę

Pizza na wynos

Zamówienia na wynos

Darmowy internet

Bezpłatny internet

Formularz kontaktowy

Uprzejmie informujemy, iż formularz nie służy do realizacji zamówień. W celu złożenia zamówienia prosimy o skorzystanie z koszyka lub o kontakt telefoniczny bezpośrednio z lokalem.

    Otwórz własną 105