Pizzeria Stopiątka - Zamów pizzę online

Pizzeria 105 Zamość - Pizza na dowóz, wynos, telefon

ul. Wyszyńskiego 13, Zamość

Minimalna kwota zamówienia: 30.9 zł,

Dostawa już od 3 zł

Płatności obsługuje: Pizza online

Duża pizza w cenie małej
Promocja 10% rabatu
Promocja 20% odbiór osobisty

Pizzeria 105 Zamość – Pizza na telefon!

Tania pizza na dowóz w Zamościu? Skorzystaj z propozycji, którą ma dla Ciebie Pizzeria Stopiątka z lokalem przy ulicy Wyszyńskiego 13. Nasza pizza na telefon to idealny wybór dla wszystkich tych, którzy uwielbiają wysokiej jakości włoskie jedzenie. Dostawa jedzenia do domu lub biura? U nas to możliwe.

Sieć pizzerii 105 stale się rozwija, nie tylko w Zamościu, ale także w całej Polsce. Będąc na wakacjach, możesz odwiedzić: pizzerię w Gdańsku, pizzerię we Wrocławiu, pizzerię w Łodzi, pizzerię w Warszawie lub zamówić pizzę i inne przekąski na telefon oraz online, za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Pizza – najlepszy tani posiłek

Pizzeria Stopiątka w Zamościu to przede wszystkim pizza, ale nie tylko! Trudno wyobrazić sobie jedzenie bez napojów. Dlatego w menu, która proponuje nasza pizzeria z dowozem w Zamościu, posiadamy napoje bezalkoholowe: Coca Cola, Fanta, Sprite, wodę gazowaną i niegazowaną oraz unikatową Oranżadę Jedynka. Robimy wszystko, aby nasze dania były najlepsze, ale to nie wszystko. Ważne jest dla nas, aby dotarły do Was jak najszybciej, były dobrze zapakowane i przede wszystkim ciepłe. Każdego dnia nasza załoga pracuje na najwyższych obrotach, żeby wszystko było tak, jak należy. Pizza online na dowóz w Zamościu dostarczana jest przez naszych dostawców w odpowiednich warunkach zgodnych z higieną.

Z nami gorącą pizzę możesz zjeść codziennie. Wystarczy, że przejrzysz menu, zamówisz, a my zadbamy o to, żebyś był najedzony. Nie chcesz czekać na dowóz? Pizza z sieci Pizzerii 105 może być także odebrana na miejscu, w naszej Pizzerii w Zamościu. Zapraszamy do składania zamówień telefonicznie i online.

Godziny Otwarcia
poniedziałek
9:00 - 22:00
wtorek
9:00 - 22:00
środa
9:00 - 22:00
czwartek
9:00 - 22:00
piątek
9:00 - 22:00
sobota
9:00 - 22:00
niedziela
12:00 - 22:00
Sala dla klientów

Miejsca siedzące

Pizza z dostawą

Zamówienia na dostawę

Pizza na wynos

Zamówienia na wynos

Darmowy internet

Bezpłatny internet

Formularz kontaktowy

Uprzejmie informujemy, iż formularz nie służy do realizacji zamówień. W celu złożenia zamówienia prosimy o skorzystanie z koszyka lub o kontakt telefoniczny bezpośrednio z lokalem.

    Otwórz własną 105